antyfaszystowski blok co to znaczy

Definicja BLOK ANTYFASZYSTOWSKI biografia. ŻYDOWSKA ORGANIZACJA BOJOWA. Co znaczy Antyfaszystowski

Co znaczy BLOK ANTYFASZYSTOWSKI

Czym jest BLOK ANTYFASZYSTOWSKI: ŻYDOWSKA ORGANIZACJA BOJOWA

Słownik BOJKO JAKUB:
Historia dziennikarz, działacz polskiego ruchu ludowego; współpracownik pisma Przyjaciel Ludu ; w 1895 współzałożyciel i wiceprezes SL; od 1913 członek kierownictwa PSL Piast ; poseł do Sejmu Krajowego 1895 blok antyfaszystowski.
Słownik BRANICKI FRANCISZEK KSAWERY:
Historia hetman ogromny koronny od 1774; jeden z największych magnatów w schyłkowej fazie Rzeczypospolitej szlacheckiej; początkowo skłonny wesprzeć umiarkowane reformy w kraju proponowane poprzez Stanisława blok antyfaszystowski.
Słownik BOLESŁAW ROGATKA:
Historia 1224-1278) - syn Henryka Pobożnego; od 1242 książę wrocławski, od 1248 książę legnicko-głogowski; utracił w 1249 ziemię lubuską na rzecz Brandenburgii blok antyfaszystowski.
Słownik BRANICKI JAN KLEMENS:
Historia hetman ogromny koronny od 1752; w momencie panowania Augusta III Wettina na czele fakcji magnackiej konkurującej z Familią; kandydat na króla w czasie wolnej elekcji 1764; mecenas sztuki, fundator blok antyfaszystowski.
Słownik BIRKOWSKI FABIAN:
Historia kaznodzieja, poeta religijny; po studiach wykładał literaturę rzymską i grecką w Akademii Krakowskiej; w 1596 został dominikaninem; znany z barokowych kazań i postylli; wydał między innymi: Kazania blok antyfaszystowski.

Definicje jak blok antyfaszystowski w Biografia B .

  • Dodano:
  • Autor: