irena kosmowska co to znaczy

Definicja KOSMOWSKA IRENA biografia. oświaty; redaktorka Zarania ; wiceminister propagandy w

Co znaczy KOSMOWSKA IRENA

Czym jest KOSMOWSKA IRENA: (1879-1945) - działaczka ruchu ludowego, propagatorka oświaty; redaktorka "Zarania"; wiceminister propagandy w rządzie lubelskim; posłanka do Sejmu RP 1919-1930.

Słownik KOMORNIK:
Historia wysokich urzędników książęcych w XI/XII w., pełniących funkcje na dworze królewskim, książęcym; 2) ustalenie ludności chłopskiej nie posiadającej własnej ziemi, mieszkającej kątem u innych kosmowska irena.
Słownik KASA IM. JÓZEFA MIANOWSKIEGO:
Historia wspierająca działalność wydawniczą i naukową; założona z inicjatywy T. Chłapowskiego i H. Sienkiewicza poprzez byłych profesorów i studentów Szkoły Głównej; działała od 1881 w Warszawie; wydała kosmowska irena.
Słownik KRN:
Historia zobacz KRAJOWA Porada NARODOWA kosmowska irena.
Słownik KALINKA WALERIAN:
Historia ksiądz, historyk, dziennikarz; był uczestnikiem stworzenia krakowskiego 1846; na emigracji współpracował z Hotelem Lambert; od 1873 członek Polskiej Akademii Zdolności; był współtwórcą krakowskiej kosmowska irena.
Słownik KORCZYC WŁADYSŁAW:
Historia generał Armii Czerwonej odkomenderowany w 1944 do 1 Armii Polskiej w ZSRR, której został w X 1944 dowódcą; w l. 1945-1954 szef Sztabu Generalnego WP i w l. 1950-1954 wiceminister obrony narodowej kosmowska irena.

Definicje jak kosmowska irena w Biografia K .

  • Dodano:
  • Autor: