weryfikacja co to znaczy

Definicja WERYFIKACJA biografia. polskiego tak zwany ludności autochtonicznej (szacowano ją na

Co znaczy WERYFIKACJA

Czym jest WERYFIKACJA: mechanizm nadawania po II wojnie światowej obywatelstwa polskiego tak zwany ludności autochtonicznej (szacowano ją na około 1,2 mln), przede wszystkim osobom należącym do mniejszości polskiej w Niemczech przed 1939; objęła raczej mieszkańców Śląska Opolskiego, Warmii i Mazur; postępowanie weryfikacyjne odbywało się na wniosek zainteresowanych, rozstrzygały specjalnie powołane komisje gminne i powiatowe.

Słownik WOJCIECH ŚW.:
Historia czeskiego rodu książęcego Sławnikowiców, biskup praski od 982, wypędzony z Czech w 995 poprzez Przemyślidów; Nareszcie 996 przybył na dwór Bolesława Chrobrego, który wysłał go wiosną 997 na misję do weryfikacja.
Słownik WARSKI ADOLF:
Historia zobacz WARSZAWSKI ADOLF weryfikacja.
Słownik WOJNY ŚLˇSKIE:
Historia kryzysie dynastycznym w Austrii spowodowanym sankcją pragmatyczną Prusy pod wodzą króla Fryderyka II Hohenzollerna pokonały Austriaków w bitwie pod Małujowicami, co zapoczątkowało wojnę weryfikacja.
Słownik WYŚWIECENIE:
Historia BANICJA weryfikacja.
Słownik WARYŃSKI LUDWIK TADEUSZ:
Historia działacz i ideolog ruchu robotniczego; Współtwórca kółek socjalistycznych w Królestwie Polskim; twórca programu brukselskiego; próbował założyć sekretną organizację socjalistyczną we Lwowie 1879; po weryfikacja.

Definicje jak weryfikacja w Biografia W .

  • Dodano:
  • Autor: