brudzewa wojciech co to znaczy

Definicja WOJCIECH Z BRUDZEWA biografia. Wykazywał sprzeczności w geocentrycznej budowie świata

Co znaczy WOJCIECH Z BRUDZEWA

Czym jest WOJCIECH Z BRUDZEWA: (1445-1497) - astronom, prof. Akademii Krakowskiej; Wykazywał sprzeczności w geocentrycznej budowie świata; opracował tablice do obliczania położenia świata; jego studentem był Mikołaj Kopernik.

Słownik WOJSKOWA SŁUŻBA KOBIET:
Historia ARMIA KRAJOWA wojciech z brudzewa.
Słownik WYSOCKI JÓZEF:
Historia generał; Walczył w stworzeniu listopadowym; członek TDP; przygotowywał z L. Mierosławskim plany stworzenia trójzaborowego; w 1848 członek Komitetu Narodowego w Krakowie; dowódca Legionu Polskiego na wojciech z brudzewa.
Słownik WODZICKI STANISŁAW:
Historia 1759-1843) - konserwatywny polityk; przeciwnik przystąpienia Rzeczpospolitej Krakowskiej do stworzenia listopadowego; prezes Senatu Rządzącego 1815-1831 wojciech z brudzewa.
Słownik WYHOWSKI JAN:
Historia 1664) - hetman kozacki od 1657; W momencie stworzenia Chmielnickiego poeta wojska zaporoskiego i bliski współpracownik Bohdana Chmielnickiego, który powierzył mu opiekę nad swoim synem Juraszką wojciech z brudzewa.
Słownik WARECKO-MAGNUSZEWSKA OPERACJA:
Historia pod Magnuszewem (koło Warki) i w rejonie Baranowa Sandomierskiego w VIII 1944 poprzez oddziały 1 Armii WP ( Armia Polska w ZSRR) o zdobycie i utrzymanie przyczółków na Wiśle; w rejonie Baranowa pod wojciech z brudzewa.

Definicje jak wojciech z brudzewa w Biografia W .

  • Dodano:
  • Autor: