wywołanie co to znaczy

Definicja WYWOŁANIE biografia. INFAMIA. Co znaczy Wywołanie słownik

Co znaczy WYWOŁANIE

Czym jest WYWOŁANIE: INFAMIA

Słownik WOŁYŃ:
Historia pomiędzy Podolem, a Polesiem, od rzeki Słucz po górny Bug; od X w. w granicach monarchii ruskiej, następnie w okresie rozbicia dzielnicowego Rusi od XI w. odrębne księstwo; nareszcie XII w. połączone wywołanie.
Słownik WARSZAWIANKA:
Historia patriotyczna; napisał ją w okresie stworzenia listopadowego C. Delavigne, przetłumaczył K. Sienkiewicz; muzykę skomponował K. Kurpiński; rozpoczyna się od słów Oto dziś dzień krwi i chwały wywołanie.
Słownik WIENIAWSKI HENRYK:
Historia z najwybitniejszych skrzypków polskich XIX w., kompozytor; prof. konserwatoriów w Petersburgu i Brukseli; skomponował: 2 koncerty skrzypcowe, polonezy, etiudy-kaprysy, wariacje, mazurki, kujawiaki wywołanie.
Słownik WOJNA POLSKO-CZECHOSŁOWACKA 1919:
Historia Śląsk Cieszyński ( Zaolzie); 23 I 1919 rząd Czechosłowacji, nie chcąc dopuścić do przeprowadzenia poprzez władze polskie wyborów do sejmu na Śląsku Cieszyńskim, zażądał wycofania wojsk polskich z wywołanie.
Słownik WOJNA O SUKCESJĘ POLSKˇ:
Historia 1733-1735 o sukcesję na tronie polskim po śmierci Augusta II Wettina; Przewarzająca część szlachty poparła na konwokacji Stanisława Leszczyńskiego, a jego roszczenia do tronu wsparła Francja; Rosja i wywołanie.

Definicje jak wywołanie w Biografia W .

  • Dodano:
  • Autor: