słucha babcia głucha jednego co znaczy

Czym jest kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest krzyżówka

Co to jest Kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha

Co oznacza KTO CIĘ SŁUCHA, BABCIA GŁUCHA BEZ JEDNEGO UCHA; BABCIA GŁUCHA TEŻ NIE SŁUCHA, BO JEST GŁUCHA; CHYBA BABCIA GŁUCHA: forma nakazu, tak aby ktoś przestał mówić.

Co znaczy Klacz:
Porównanie brzydka dziewczyna kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha co znaczy.
Krzyżówka Klakier:
Dlaczego 1. zły, złośliwy nauczyciel; 2. niebrzydka dziewczyna kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha krzyżówka.
Co to jest Kowal:
Jak lepiej 1. pilny uczeń; 2. człowiek, który uczy się na pamięć; 3. homoseksualista kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha co to jest.
Słownik Kurzyć:
Kiedy palić papierosy kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha słownik.
Czym jest Karma:
Od czego zależy pożywienie; każdy posiłek kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha czym jest.

Czym jest kto cię słucha, babcia głucha bez jednego ucha; babcia głucha też nie słucha, bo jest głucha; chyba babcia głucha znaczenie w Słownik powiedzenia K .

  • Dodano:
  • Autor: