feudał co znaczy

Definicja FEUDAŁ histori Polski. Słownik na mocy hołdu - aktu oddania się w opiekę - sprawował krzyżówka

Definicja FEUDAŁ

Co to znaczy FEUDAŁ: właściciel feudum; na mocy hołdu - aktu oddania się w opiekę - sprawował władzę nad uzależnionym od siebie wasalem.

Co znaczy FRONT LUDOWY:
Porównanie poprzez komunistów francuskich, po objęciu władzy w Niemczech poprzez nazistów, taktyka sojuszu antyfaszystowskiego z partiami lewicowymi; w 1935 przyjęta poprzez Międzynarodówkę Komunistyczną feudał co znaczy.
Krzyżówka FORNALSKA MAŁGORZATA:
Dlaczego 1902-1944) - działaczka ruchu komunistycznego; członkini SDKPiL i KPP; w l. 1941-1941 weszła w skład tak zwany drugiej Ekipy Inicjatywnej komunistów polskich przerzuconej z ZSRR do Polski; w l. 1942 feudał krzyżówka.
Co to jest FUNDUSZ KOŚCIELNY:
Jak lepiej utworzony 20 III 1950, częściowo z przejętych poprzez kraj majątków związków wyznaniowych i dotacji; przeznaczony na potrzeby kościołów i cele charytatywne feudał co to jest.
Słownik FREDRO ALEKSANDER:
Kiedy komediopisarz, pisarz, galicyjski działacz konserwatywny; walczył w armii Księstwa Warszawskiego w kampaniach napoleońskich 1809-1815; od 1833 poseł do Sejmu Stanowego w Galicji; był autorem feudał słownik.
Czym jest FAMILIA:
Od czego zależy skupiona wokół rodziny Czartoryskich w XVIII w.; nazwa zwyczajowa Familia powstała za panowania Augusta II Wettina; dążyła do reform w Rzeczypospolitej współpracując początkowo z Augustem III feudał czym jest.

Czym jest Feudał znaczenie w Słownik definicji F .

  • Dodano:
  • Autor: