pruskie lenno co to znaczy

Definicja LENNO PRUSKIE histori Polski. Słownik PRUSY KSIˇŻĘCE. Czym jest Pruskie Lenno znaczenie

Definicja LENNO PRUSKIE

Co to znaczy LENNO PRUSKIE: PRUSY KSIˇŻĘCE

Słownik LIGA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI:
Czym jest organizacja emigracyjna powstała w 1947; grupowała spory odłam obozu piłsudczykowskiego ; w jej skład wchodzili między innymi M., Grażyński, J. Jędrzejewicz, M. Karaszewicz-Tokarzewski lenno pruskie.
Słownik LECHOŃ JAN:
Czym jest Serafinowicz (1899-1956) - pisarz; jeden ze współzałożycieli ekipy Skamander; w 1930 wyjechał na placówkę dyplomatyczną do Paryża, a w momencie II wojny światowej osiadł na stałe w Stanach lenno pruskie.
Słownik ŁAPANKI:
Czym jest akcji niemieckiej policji i SS służących w czasie II wojny światowej w Generalnym Gubernatorstwie, których celem było wyłapywanie ludności polskiej na przymusowe roboty; służąca również jako środek lenno pruskie.
Słownik LANGIEWICZ MARIAN:
Czym jest generał; walczył w stworzeniu wielkopolskim 1848; brał udział w wyprawie G. Garibaldiego na Sycylię 1860; w 1862 wykładał w polskiej szkole wojskowej w Cuneo; w momencie stworzenia styczniowego lenno pruskie.
Słownik LELEWEL JOACHIM:
Czym jest historyk, działacz polityczny; prof. Uniwersytetu Wileńskiego i Uniwersytetu Warszawskiego; w 1824 usunięty za kontakty z Towarzystwem Filomatów; w momencie stworzenia listopadowego prezes lenno pruskie.

Czym jest Pruskie Lenno znaczenie w Słownik definicji L .

  • Dodano:
  • Autor: