mtrz co to znaczy

Definicja MISTRZ histori Polski. Słownik wysokich kwalifikacjach mający dyplom uprawniający do

Definicja MISTRZ

Co to znaczy MISTRZ: 1) rzemieślnik o wysokich kwalifikacjach mający dyplom uprawniający do samodzielnego wykonywania zawodu i prowadzenia warsztatu rzemieślniczego; 2) przełożony zakonu rycerskiego.

Słownik MYTO:
Czym jest stawka za pozwolenie na skorzystanie z brodu, grobli, mostu albo wjazd do miasta, pobierana od jednostki transportowej bez względu na przewożony towar ( skarb królewski mistrz.
Słownik MANIFEST PKWN:
Czym jest Manifest Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego; opracowany i wydrukowany w Moskwie, a ogłoszony 22 VII 1944 w Chełmie, a później w Lublinie; składał się z 14 części określających zasady działania mistrz.
Słownik MARSZAŁEK IZBY POSELSKIEJ:
Czym jest SEJM WALNY mistrz.
Słownik MNIEJSZOŚCI NARODOWE W II RP:
Czym jest polskie było krajem wielonarodowościowym; wg danych ze spisu powszechnego z 1931 stanowiły 31% ogółu ludności, w tym: Ukraińcy - 4,8 mln, Żydzi 2,7 mln, Białorusini - 1,5 mln, Niemcy - 700 tys mistrz.
Słownik MILICJA LUDOWA ROBOTNICZEJ PARTII POLSKICH SOCJALI:
Czym jest konspiracyjna organizacja wojskowa polskich socjalistów związanych z RPPS, działająca w l. 1943-1944; na jej czele stał J. Mulak (pseudonim Franciszek ); po rozłamie część weszła do PAL i AL mistrz.

Czym jest Mistrz znaczenie w Słownik definicji M .

  • Dodano:
  • Autor: