brudzewa wojciech co to znaczy

Definicja WOJCIECH Z BRUDZEWA histori Polski. Słownik astronom, prof. Akademii Krakowskiej

Definicja WOJCIECH Z BRUDZEWA

Co to znaczy WOJCIECH Z BRUDZEWA: (1445-1497) - astronom, prof. Akademii Krakowskiej; Wykazywał sprzeczności w geocentrycznej budowie świata; opracował tablice do obliczania położenia świata; jego studentem był Mikołaj Kopernik.

Słownik WOJSKOWA SŁUŻBA KOBIET:
Czym jest ARMIA KRAJOWA wojciech z brudzewa.
Słownik WYSOCKI JÓZEF:
Czym jest generał; Walczył w stworzeniu listopadowym; członek TDP; przygotowywał z L. Mierosławskim plany stworzenia trójzaborowego; w 1848 członek Komitetu Narodowego w Krakowie; dowódca Legionu Polskiego na wojciech z brudzewa.
Słownik WODZICKI STANISŁAW:
Czym jest 1759-1843) - konserwatywny polityk; przeciwnik przystąpienia Rzeczpospolitej Krakowskiej do stworzenia listopadowego; prezes Senatu Rządzącego 1815-1831 wojciech z brudzewa.
Słownik WYHOWSKI JAN:
Czym jest 1664) - hetman kozacki od 1657; W momencie stworzenia Chmielnickiego poeta wojska zaporoskiego i bliski współpracownik Bohdana Chmielnickiego, który powierzył mu opiekę nad swoim synem Juraszką wojciech z brudzewa.
Słownik WARECKO-MAGNUSZEWSKA OPERACJA:
Czym jest pod Magnuszewem (koło Warki) i w rejonie Baranowa Sandomierskiego w VIII 1944 poprzez oddziały 1 Armii WP ( Armia Polska w ZSRR) o zdobycie i utrzymanie przyczółków na Wiśle; w rejonie Baranowa pod wojciech z brudzewa.

Czym jest Brudzewa Z Wojciech znaczenie w Słownik definicji W .

  • Dodano:
  • Autor: