wywołanie co to znaczy

Definicja WYWOŁANIE histori Polski. Słownik INFAMIA. Czym jest Wywołanie znaczenie

Definicja WYWOŁANIE

Co to znaczy WYWOŁANIE: INFAMIA

Słownik WOŁYŃ:
Czym jest pomiędzy Podolem, a Polesiem, od rzeki Słucz po górny Bug; od X w. w granicach monarchii ruskiej, następnie w okresie rozbicia dzielnicowego Rusi od XI w. odrębne księstwo; nareszcie XII w. połączone wywołanie.
Słownik WARSZAWIANKA:
Czym jest patriotyczna; napisał ją w okresie stworzenia listopadowego C. Delavigne, przetłumaczył K. Sienkiewicz; muzykę skomponował K. Kurpiński; rozpoczyna się od słów Oto dziś dzień krwi i chwały wywołanie.
Słownik WIENIAWSKI HENRYK:
Czym jest z najwybitniejszych skrzypków polskich XIX w., kompozytor; prof. konserwatoriów w Petersburgu i Brukseli; skomponował: 2 koncerty skrzypcowe, polonezy, etiudy-kaprysy, wariacje, mazurki, kujawiaki wywołanie.
Słownik WOJNA POLSKO-CZECHOSŁOWACKA 1919:
Czym jest Śląsk Cieszyński ( Zaolzie); 23 I 1919 rząd Czechosłowacji, nie chcąc dopuścić do przeprowadzenia poprzez władze polskie wyborów do sejmu na Śląsku Cieszyńskim, zażądał wycofania wojsk polskich z wywołanie.
Słownik WOJNA O SUKCESJĘ POLSKˇ:
Czym jest 1733-1735 o sukcesję na tronie polskim po śmierci Augusta II Wettina; Przewarzająca część szlachty poparła na konwokacji Stanisława Leszczyńskiego, a jego roszczenia do tronu wsparła Francja; Rosja i wywołanie.

Czym jest Wywołanie znaczenie w Słownik definicji W .

  • Dodano:
  • Autor: