związek spółek zarobkowych co znaczy

Definicja ZWIĄZEK SPÓŁEK ZAROBKOWYCH I GOSPODARCZYCH histori Polski. Słownik spółdzielcza; powstała krzyżówka

Definicja ZWIĄZEK SPÓŁEK ZAROBKOWYCH I GOSPODARCZYCH

Co to znaczy ZWIĄZEK SPÓŁEK ZAROBKOWYCH I GOSPODARCZYCH: organizacja spółdzielcza; powstała w Poznaniu w 1871; zrzeszała polskie spółdzielnie oszczędnościowo-pożyczkowe, rolniczo-handlowe, banki ludowe; w 1885 utworzyła w Poznaniu Bank Związku Spółek Zarobkowych; patronami byli: ksiądz A. Smarzewski (do 1891) i P. Wawrzyniak.

Co znaczy ŻÓŁKIEWSKI STANISŁAW:
Porównanie hetman ogromny koronny od 1618; jeden z najwybitniejszych dowódców polskich w XVII w.; po gruntownym wykształceniu odebranym na uniwersytetach zagranicznych był jednym z doradców wojskowych Jana związek spółek zarobkowych i gospodarczych co znaczy.
Krzyżówka ZAKONY:
Dlaczego struktury życia wspólnotowego oparte na przepisach religijnych, skupiające jednostki pragnące realizować wzory życia religijnego wedle obowiązującą w danym zakonie regułą (konstytucją); wg metody związek spółek zarobkowych i gospodarczych krzyżówka.
Co to jest ZELWEROWICZ ALEKSANDER:
Jak lepiej reżyser; Znany przede wszystkim z ról charakterystycznych w komediach Moliera i A. Fredry, lecz również dramatycznych granych na scenach Warszawy (Teatr Polski), Krakowa i Łodzi; jako prof. i związek spółek zarobkowych i gospodarczych co to jest.
Słownik ZSMP:
Kiedy zobacz ZWIĄZEK SOCJALISTYCZNEJ MŁODZIEŻY POLSKIEJ związek spółek zarobkowych i gospodarczych słownik.
Czym jest ZWIĄZEK ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH:
Od czego zależy RUCH ZWIĄZKOWY związek spółek zarobkowych i gospodarczych czym jest.

Czym jest ZWIĄZEK SPÓŁEK ZAROBKOWYCH I GOSPODARCZYCH znaczenie w Słownik definicji Z .

  • Dodano:
  • Autor: