halina ambroszczyk dane co to znaczy

Konto AMBROSZCZYK HALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/1607. Kontakt do Halina Ambroszczyk

Informacje Halina Ambroszczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Halina), nazwiska (np. Ambroszczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/1607), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ambroszczyk halina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/1607
Nazwisko: Ambroszczyk
Imię/imiona: Halina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Halina Ambroszczyk Profil
Konto Halina Ambroszczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ambroszczyk Halina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Halina Ambroszczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Halina Ambroszczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ambroszczyk Halina pochopnie.

Obywatel Halina Ambroszczyk lista podobnych osób Ambroszczyka; Ambroszczykowie; Halima; ludzie.

Dane osobowe Halina Ambroszczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .