sylwester antosiewicz dane co to znaczy

Konto ANTOSIEWICZ SYLWESTER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00744/888. Kontakt do Sylwester

Informacje Sylwester Antosiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Sylwester), nazwiska (np. Antosiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00744/888), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na antosiewicz sylwester to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00744/888
Nazwisko: Antosiewicz
Imię/imiona: Sylwester
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Sylwester Antosiewicz Profil
Konto Sylwester Antosiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Antosiewicz Sylwester) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Sylwester Antosiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Sylwester Antosiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Antosiewicz Sylwester pochopnie.

Obywatel Sylwester Antosiewicz lista podobnych osób Antosiewizc; Antosiewiczowi; Natosiewicz; Antosiewicza; Antosiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Sylwester Antosiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby A.