eugeniusz berus dane co znaczy

Konto BERUS EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/1885. Kontakt do Eugeniusz Berus kto krzyżówka

Informacje Eugeniusz Berus archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Berus), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/1885), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na berus eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/1885
Nazwisko: Berus
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Eugeniusz Berus Profil
Konto Eugeniusz Berus Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Berus Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Berus), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Berus może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Berus Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Berus lista podobnych osób Berusa; Berusowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Berus informacje kontaktowe w Wszystkie osoby B.