biernat dane 970/210 co to znaczy

Konto BIERNAT JAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU PF 970/210. Kontakt do Jan Biernat adres i

Informacje Jan Biernat archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jan), nazwiska (np. Biernat), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-PF-970/210), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na biernat jan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU PF 970/210
Nazwisko: Biernat
Imię/imiona: Jan
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW JW.1159
Konto Jan Biernat Profil
Konto Jan Biernat Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Biernat Jan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jan Biernat), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jan Biernat może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Biernat Jan pochopnie.

Obywatel Jan Biernat lista podobnych osób Biernata; Biernatowie; ludzie.

Dane osobowe Jan Biernat informacje kontaktowe w Wszystkie osoby B.