leszek chrost dane 00945/1430 co to znaczy

Konto CHRÓST LESZEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1430. Kontakt do Leszek Chróst adres i

Informacje Leszek Chróst archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leszek), nazwiska (np. Chróst), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1430), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na chrost leszek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1430
Nazwisko: Chróst
Imię/imiona: Leszek
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Leszek Chróst Profil
Konto Leszek Chróst Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Chróst Leszek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leszek Chróst), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leszek Chróst może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Chróst Leszek pochopnie.

Obywatel Leszek Chróst lista podobnych osób Hróst; Chrósta; Chróstowie; Lezsek; ludzie.

Dane osobowe Leszek Chróst informacje kontaktowe w Wszystkie osoby C.