jerzy ciechaonowicz dane co to znaczy

Konto CIECHAONOWICZ JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00275/113. Kontakt do Jerzy

Informacje Jerzy Ciechaonowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Ciechaonowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00275/113), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na ciechaonowicz jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00275/113
Nazwisko: Ciechaonowicz
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Jerzy Ciechaonowicz Profil
Konto Jerzy Ciechaonowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Ciechaonowicz Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Ciechaonowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Ciechaonowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Ciechaonowicz Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Ciechaonowicz lista podobnych osób Ciechaonowizc; Ciechaonowiczowi; Ciehaonowicz; Ciechaonowicza; Ciechaonowiczowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Ciechaonowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .