stefan czajka dane 001121/4350 co to znaczy

Konto CZAJKA STEFAN JACEK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001121/4350. Kontakt do Stefan Jacek

Informacje Stefan Jacek Czajka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan Jacek), nazwiska (np. Czajka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001121/4350), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na czajka stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001121/4350
Nazwisko: Czajka
Imię/imiona: Stefan Jacek
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Stefan Jacek Czajka Profil
Konto Stefan Jacek Czajka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Czajka Stefan Jacek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Jacek Czajka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Jacek Czajka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Czajka Stefan Jacek pochopnie.

Obywatel Stefan Jacek Czajka lista podobnych osób Czajkaa; Czajkaowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Jacek Czajka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby C.