stanlaw czerwinski dane co to znaczy

Konto CZERWIŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/3008. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Czerwiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Czerwiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/3008), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na czerwinski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/3008
Nazwisko: Czerwiński
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Czerwiński Profil
Konto Stanisław Czerwiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Czerwiński Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Czerwiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Czerwiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Czerwiński Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Czerwiński lista podobnych osób Czerwińksi; Czerwińskia; Czerwińskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Czerwiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby C.