czeslawa dragowska dane co to znaczy

Konto DRĄGOWSKA CZESŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1907. Kontakt do Czesława Drągowska

Informacje Czesława Drągowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesława), nazwiska (np. Drągowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1907), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na dragowska czeslawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1907
Nazwisko: Drągowska
Imię/imiona: Czesława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesława Drągowska Profil
Konto Czesława Drągowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Drągowska Czesława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesława Drągowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesława Drągowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Drągowska Czesława pochopnie.

Obywatel Czesława Drągowska lista podobnych osób Drągowksa; Drągowskaa; Drągowskaowie; Zcesława; Czesłowa; ludzie.

Dane osobowe Czesława Drągowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby D.