wladyslaw duleba dane 644/1124 co to znaczy

Konto DULĘBA WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/1124. Kontakt do Władysław Dulęba

Informacje Władysław Dulęba archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Dulęba), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/1124), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na duleba wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/1124
Nazwisko: Dulęba
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Władysław Dulęba Profil
Konto Władysław Dulęba Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Dulęba Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Dulęba), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Dulęba może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Dulęba Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Dulęba lista podobnych osób Dulębaa; Dulębaowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Dulęba informacje kontaktowe w Wszystkie osoby D.