michal figlerowicz dane co znaczy

Konto FIGLEROWICZ MICHAŁ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/2640. Kontakt do Michał Figlerowicz krzyżówka

Informacje Michał Figlerowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Michał), nazwiska (np. Figlerowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/2640), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na figlerowicz michal to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/2640
Nazwisko: Figlerowicz
Imię/imiona: Michał
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Michał Figlerowicz Profil
Konto Michał Figlerowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Figlerowicz Michał) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Michał Figlerowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Michał Figlerowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Figlerowicz Michał pochopnie.

Obywatel Michał Figlerowicz lista podobnych osób Figlerowizc; Figlerowiczowi; Figlerowicza; Figlerowiczowie; Mihał; ludzie.

Dane osobowe Michał Figlerowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby F.