wusw frelekmiroslaw dane co to znaczy

Konto FRELEKMIROSŁAW WUSW SIEDLCE profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001075/177. Kontakt do Wusw

Informacje Wusw siedlce Frelekmirosław archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wusw siedlce), nazwiska (np. Frelekmirosław), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001075/177), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na frelekmiroslaw wusw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001075/177
Nazwisko: Frelekmirosław
Imię/imiona: Wusw siedlce
Jednostka:
Nazwa bazy: jedynki akta
Konto Wusw siedlce Frelekmirosław Profil
Konto Wusw siedlce Frelekmirosław Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Frelekmirosław Wusw siedlce) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wusw siedlce Frelekmirosław), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wusw siedlce Frelekmirosław może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Frelekmirosław Wusw siedlce pochopnie.

Obywatel Wusw siedlce Frelekmirosław lista podobnych osób Frelekmirosława; Frelekmirosławowie; ludzie.

Dane osobowe Wusw siedlce Frelekmirosław informacje kontaktowe w Wszystkie osoby F.