janina fujarska dane 0194/1004 co to znaczy

Konto FUJARSKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1004. Kontakt do Janina Fujarska adres

Informacje Janina Fujarska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Fujarska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1004), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na fujarska janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1004
Nazwisko: Fujarska
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Fujarska Profil
Konto Janina Fujarska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Fujarska Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Fujarska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Fujarska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Fujarska Janina pochopnie.

Obywatel Janina Fujarska lista podobnych osób Fujarksa; Fujarskaa; Fujarskaowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Fujarska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby F.