stanlaw glininski dane co to znaczy

Konto GLINIŃSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/450. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Gliniński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Gliniński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/450), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na glininski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/450
Nazwisko: Gliniński
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Gliniński Profil
Konto Stanisław Gliniński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Gliniński Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Gliniński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Gliniński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Gliniński Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Gliniński lista podobnych osób Glinińksi; Glinińskia; Glinińskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Gliniński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.