stanlaw gorski dane co to znaczy

Konto GÓRSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/1711. Kontakt do Stanisław Górski

Informacje Stanisław Górski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Górski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/1711), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na gorski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/1711
Nazwisko: Górski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Stanisław Górski Profil
Konto Stanisław Górski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Górski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Górski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Górski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Górski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Górski lista podobnych osób Gurski; Górksi; Górskia; Górskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Górski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.