marta gozdzik dane 0806/2826 co to znaczy

Konto GOŹDZIK MARTA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/2826. Kontakt do Marta Goździk adres i

Informacje Marta Goździk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marta), nazwiska (np. Goździk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/2826), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na gozdzik marta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/2826
Nazwisko: Goździk
Imię/imiona: Marta
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Marta Goździk Profil
Konto Marta Goździk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Goździk Marta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marta Goździk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marta Goździk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Goździk Marta pochopnie.

Obywatel Marta Goździk lista podobnych osób Goździka; Goździkowie; Mrata; Morta; ludzie.

Dane osobowe Marta Goździk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.