elzbieta gradzka dane co to znaczy

Konto GRĄDZKA ELŻBIETA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/676. Kontakt do Elżbieta Grądzka kto

Informacje Elżbieta Grądzka archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Elżbieta), nazwiska (np. Grądzka), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/676), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na gradzka elzbieta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/676
Nazwisko: Grądzka
Imię/imiona: Elżbieta
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Elżbieta Grądzka Profil
Konto Elżbieta Grądzka Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Grądzka Elżbieta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Elżbieta Grądzka), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Elżbieta Grądzka może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Grądzka Elżbieta pochopnie.

Obywatel Elżbieta Grądzka lista podobnych osób Grądzkaa; Grądzkaowie; ludzie.

Dane osobowe Elżbieta Grądzka informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .