modest gutowski dane 0958/1235 co to znaczy

Konto GUTOWSKI MODEST profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0958/1235. Kontakt do Modest Gutowski adres

Informacje Modest Gutowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Modest), nazwiska (np. Gutowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0958/1235), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na gutowski modest to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0958/1235
Nazwisko: Gutowski
Imię/imiona: Modest
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Modest Gutowski Profil
Konto Modest Gutowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Gutowski Modest) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Modest Gutowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Modest Gutowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Gutowski Modest pochopnie.

Obywatel Modest Gutowski lista podobnych osób Gótowski; Gutowksi; Gutowskia; Gutowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Modest Gutowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby G.