andrzej hagmajer dane co to znaczy

Konto HAGMAJER ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/311. Kontakt do Andrzej Hagmajer

Informacje Andrzej Hagmajer archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Hagmajer), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/311), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na hagmajer andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/311
Nazwisko: Hagmajer
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Andrzej Hagmajer Profil
Konto Andrzej Hagmajer Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Hagmajer Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Hagmajer), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Hagmajer może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Hagmajer Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Hagmajer lista podobnych osób Hagmajera; Hagmajerowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Hagmajer informacje kontaktowe w Wszystkie osoby H.