genowefa hasenbeck dane co to znaczy

Konto HASENBECK GENOWEFA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/2126. Kontakt do Genowefa Hasenbeck

Informacje Genowefa Hasenbeck archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Genowefa), nazwiska (np. Hasenbeck), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/2126), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na hasenbeck genowefa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/2126
Nazwisko: Hasenbeck
Imię/imiona: Genowefa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Genowefa Hasenbeck Profil
Konto Genowefa Hasenbeck Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Hasenbeck Genowefa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Genowefa Hasenbeck), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Genowefa Hasenbeck może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Hasenbeck Genowefa pochopnie.

Obywatel Genowefa Hasenbeck lista podobnych osób Hasenbekc; Hasenbecka; Hasenbeckowie; ludzie.

Dane osobowe Genowefa Hasenbeck informacje kontaktowe w Wszystkie osoby H.