stefan iwaszczuk dane co to znaczy

Konto IWASZCZUK STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/1323. Kontakt do Stefan Iwaszczuk kto

Informacje Stefan Iwaszczuk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Iwaszczuk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/1323), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na iwaszczuk stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/1323
Nazwisko: Iwaszczuk
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Iwaszczuk Profil
Konto Stefan Iwaszczuk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Iwaszczuk Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Iwaszczuk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Iwaszczuk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Iwaszczuk Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Iwaszczuk lista podobnych osób Iwaszczuka; Iwaszczukowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Iwaszczuk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .