zygmunt jachniak dane 00689/44 co to znaczy

Konto JACHNIAK ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00689/44. Kontakt do Zygmunt Jachniak

Informacje Zygmunt Jachniak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Jachniak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00689/44), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jachniak zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00689/44
Nazwisko: Jachniak
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Zygmunt Jachniak Profil
Konto Zygmunt Jachniak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jachniak Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Jachniak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Jachniak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jachniak Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Jachniak lista podobnych osób Jahniak; Jachniaka; Jachniakowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Jachniak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.