tadeusz jacobson dane co to znaczy

Konto JACOBSON TADEUSZ JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/2163. Kontakt do Tadeusz Jerzy

Informacje Tadeusz Jerzy Jacobson archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz Jerzy), nazwiska (np. Jacobson), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/2163), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jacobson tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/2163
Nazwisko: Jacobson
Imię/imiona: Tadeusz Jerzy
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Tadeusz Jerzy Jacobson Profil
Konto Tadeusz Jerzy Jacobson Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jacobson Tadeusz Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Jerzy Jacobson), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Jerzy Jacobson może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jacobson Tadeusz Jerzy pochopnie.

Obywatel Tadeusz Jerzy Jacobson lista podobnych osób Jacobsona; Jacobsonowie; Tadeuzs Jerzy; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Jerzy Jacobson informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.