aleksander jagiello dane co to znaczy

Konto JAGIEŁŁO ALEKSANDER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01133/1280. Kontakt do Aleksander

Informacje Aleksander Jagiełło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksander), nazwiska (np. Jagiełło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01133/1280), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jagiello aleksander to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01133/1280
Nazwisko: Jagiełło
Imię/imiona: Aleksander
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Aleksander Jagiełło Profil
Konto Aleksander Jagiełło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jagiełło Aleksander) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksander Jagiełło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksander Jagiełło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jagiełło Aleksander pochopnie.

Obywatel Aleksander Jagiełło lista podobnych osób Jagiełłoa; Jagiełłoowie; ludzie.

Dane osobowe Aleksander Jagiełło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.