halina jankowska dane 00162/20 co to znaczy

Konto JANKOWSKA HALINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00162/20. Kontakt do Halina Jankowska

Informacje Halina Jankowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Halina), nazwiska (np. Jankowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00162/20), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jankowska halina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00162/20
Nazwisko: Jankowska
Imię/imiona: Halina
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Włocławek
Konto Halina Jankowska Profil
Konto Halina Jankowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jankowska Halina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Halina Jankowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Halina Jankowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jankowska Halina pochopnie.

Obywatel Halina Jankowska lista podobnych osób Jankowksa; Jnakowska; Jankowskaa; Jankowskaowie; Halima; ludzie.

Dane osobowe Halina Jankowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.