witold jankowski dane co to znaczy

Konto JANKOWSKI WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/2249. Kontakt do Witold Jankowski kto

Informacje Witold Jankowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Witold), nazwiska (np. Jankowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/2249), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jankowski witold to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/2249
Nazwisko: Jankowski
Imię/imiona: Witold
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Witold Jankowski Profil
Konto Witold Jankowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jankowski Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Witold Jankowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Witold Jankowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jankowski Witold pochopnie.

Obywatel Witold Jankowski lista podobnych osób Jankowksi; Jnakowski; Jankowskia; Jankowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Witold Jankowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .