janusz jedrosz dane co to znaczy

Konto JĘDROSZ JANUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/2481. Kontakt do Janusz Jędrosz adres

Informacje Janusz Jędrosz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz), nazwiska (np. Jędrosz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/2481), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jedrosz janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/2481
Nazwisko: Jędrosz
Imię/imiona: Janusz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Janusz Jędrosz Profil
Konto Janusz Jędrosz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jędrosz Janusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Jędrosz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Jędrosz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jędrosz Janusz pochopnie.

Obywatel Janusz Jędrosz lista podobnych osób Jędrosza; Jędroszowie; Januzs; ludzie.

Dane osobowe Janusz Jędrosz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.