stanlawa jedrzejczok dane co to znaczy

Konto JĘDRZEJCZOK STANISŁAWA DUDZISZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0901/931. Kontakt do

Informacje Stanisława Dudzisz Jędrzejczok archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława Dudzisz), nazwiska (np. Jędrzejczok), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0901/931), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jedrzejczok stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0901/931
Nazwisko: Jędrzejczok
Imię/imiona: Stanisława Dudzisz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisława Dudzisz Jędrzejczok Profil
Konto Stanisława Dudzisz Jędrzejczok Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jędrzejczok Stanisława Dudzisz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Dudzisz Jędrzejczok), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Dudzisz Jędrzejczok może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jędrzejczok Stanisława Dudzisz pochopnie.

Obywatel Stanisława Dudzisz Jędrzejczok lista podobnych osób Jędrzejczoka; Jędrzejczokowie; Stanisława Dudzizs; Stanisłowa Dudzisz; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Dudzisz Jędrzejczok informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.