jarecki dane 00945/160 co to znaczy

Konto JEŻ JARECKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/160. Kontakt do Jarecki

Informacje Jarecki Władysław Jeż archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jarecki Władysław), nazwiska (np. Jeż), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/160), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jez jarecki to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/160
Nazwisko: Jeż
Imię/imiona: Jarecki Władysław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Jarecki Władysław Jeż Profil
Konto Jarecki Władysław Jeż Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jeż Jarecki Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jarecki Władysław Jeż), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jarecki Władysław Jeż może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jeż Jarecki Władysław pochopnie.

Obywatel Jarecki Władysław Jeż lista podobnych osób Jeża; Jeżowie; Jraecki Władysław; Jarecki Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Jarecki Władysław Jeż informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.