eugeniusz jozwik dane co to znaczy

Konto JÓŹWIK EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/3932. Kontakt do Eugeniusz Jóźwik

Informacje Eugeniusz Jóźwik archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Jóźwik), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/3932), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na jozwik eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/3932
Nazwisko: Jóźwik
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Eugeniusz Jóźwik Profil
Konto Eugeniusz Jóźwik Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Jóźwik Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Jóźwik), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Jóźwik może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Jóźwik Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Jóźwik lista podobnych osób Jóźwika; Jóźwikowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Jóźwik informacje kontaktowe w Wszystkie osoby J.