zofia kacprzynska dane 093/183 co to znaczy

Konto KACPRZYŃSKA ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/183. Kontakt do Zofia Kacprzyńska

Informacje Zofia Kacprzyńska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Kacprzyńska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/183), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kacprzynska zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/183
Nazwisko: Kacprzyńska
Imię/imiona: Zofia
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Zofia Kacprzyńska Profil
Konto Zofia Kacprzyńska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kacprzyńska Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Kacprzyńska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Kacprzyńska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kacprzyńska Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Kacprzyńska lista podobnych osób Kacprzyńksa; Kacprzyńskaa; Kacprzyńskaowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Kacprzyńska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.