renata kaczmarczyk dane co to znaczy

Konto KACZMARCZYK RENATA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/3736. Kontakt do Renata

Informacje Renata Kaczmarczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Renata), nazwiska (np. Kaczmarczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/3736), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kaczmarczyk renata to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/3736
Nazwisko: Kaczmarczyk
Imię/imiona: Renata
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Renata Kaczmarczyk Profil
Konto Renata Kaczmarczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kaczmarczyk Renata) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Renata Kaczmarczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Renata Kaczmarczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kaczmarczyk Renata pochopnie.

Obywatel Renata Kaczmarczyk lista podobnych osób Kaczmarczyka; Kaczmarczykowie; ludzie.

Dane osobowe Renata Kaczmarczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.