mieczyslaw kaczorowski dane co to znaczy

Konto KACZOROWSKI MIECZYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01024/387. Kontakt do Mieczysław

Informacje Mieczysław Kaczorowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mieczysław), nazwiska (np. Kaczorowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01024/387), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kaczorowski mieczyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01024/387
Nazwisko: Kaczorowski
Imię/imiona: Mieczysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mieczysław Kaczorowski Profil
Konto Mieczysław Kaczorowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kaczorowski Mieczysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mieczysław Kaczorowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mieczysław Kaczorowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kaczorowski Mieczysław pochopnie.

Obywatel Mieczysław Kaczorowski lista podobnych osób Kaczorowksi; Kaczorowskia; Kaczorowskiowie; Miezcysław; Mieczysłow; ludzie.

Dane osobowe Mieczysław Kaczorowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.