zbigniew kaluzny dane co to znaczy

Konto KAŁUŻNY ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/3847. Kontakt do Zbigniew Kałużny kto

Informacje Zbigniew Kałużny archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Kałużny), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/3847), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kaluzny zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/3847
Nazwisko: Kałużny
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zbigniew Kałużny Profil
Konto Zbigniew Kałużny Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kałużny Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Kałużny), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Kałużny może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kałużny Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Kałużny lista podobnych osób Kałużnya; Kałużnyowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Kałużny informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .