zygmunt kaniewski dane co to znaczy

Konto KANIEWSKI ZYGMUNT profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/433. Kontakt do Zygmunt Kaniewski

Informacje Zygmunt Kaniewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zygmunt), nazwiska (np. Kaniewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/433), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kaniewski zygmunt to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/433
Nazwisko: Kaniewski
Imię/imiona: Zygmunt
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zygmunt Kaniewski Profil
Konto Zygmunt Kaniewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kaniewski Zygmunt) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zygmunt Kaniewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zygmunt Kaniewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kaniewski Zygmunt pochopnie.

Obywatel Zygmunt Kaniewski lista podobnych osób Kaniewksi; Knaiewski; Kaniewskia; Kaniewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zygmunt Kaniewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .