jozef kazimierczak dane co to znaczy

Konto KAZIMIERCZAK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/4679. Kontakt do Józef Kazimierczak

Informacje Józef Kazimierczak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Kazimierczak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/4679), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kazimierczak jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/4679
Nazwisko: Kazimierczak
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Kazimierczak Profil
Konto Józef Kazimierczak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kazimierczak Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Kazimierczak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Kazimierczak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kazimierczak Józef pochopnie.

Obywatel Józef Kazimierczak lista podobnych osób Kazimierczaka; Kazimierczakowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Kazimierczak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.