jerzy korobowicz dane co to znaczy

Konto KOROBOWICZ JERZY MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/2697. Kontakt do Jerzy Marian

Informacje Jerzy Marian Korobowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy Marian), nazwiska (np. Korobowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/2697), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na korobowicz jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/2697
Nazwisko: Korobowicz
Imię/imiona: Jerzy Marian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy Marian Korobowicz Profil
Konto Jerzy Marian Korobowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Korobowicz Jerzy Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Marian Korobowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Marian Korobowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Korobowicz Jerzy Marian pochopnie.

Obywatel Jerzy Marian Korobowicz lista podobnych osób Korobowizc; Korobowiczowi; Korobowicza; Korobowiczowie; Jerzy Mraian; Jerzy Morian; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Marian Korobowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.