stanlaw kosiorek dane co to znaczy

Konto KOSIOREK STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00744/891. Kontakt do Stanisław Kosiorek

Informacje Stanisław Kosiorek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Kosiorek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00744/891), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na kosiorek stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00744/891
Nazwisko: Kosiorek
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Stanisław Kosiorek Profil
Konto Stanisław Kosiorek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Kosiorek Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Kosiorek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Kosiorek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Kosiorek Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Kosiorek lista podobnych osób Kosioreka; Kosiorekowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Kosiorek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby K.